Liarps

Par Mums

Uzņēmums „Liarps” dibināts 1995.gada 30.martā, kā Individuālais Uzņēmums. 2004. gadā Komercreģistrā reģistrējies kā Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) „LIARPS”. Uzņēmums atrodas Partizānu ielā 28 , Balvos. SIA „LIARPS” tika veidota kā uzņēmums ,kas darbojās mazumtirdzniecības sfērā. Galvenais veikala darbības profils ir makšķerēšanas piederumu tirdzniecība. Paplašinot darbību tika paplašināts arī preču sortiments. Pašlaik veikalā tiek piedāvāts plašā sortimenta pirotehniskie izstrādājumi, pneimatiskie ieroči un munīcija, sporta prece un prece tūristiem.

2004.gadā uzņēmums paplašinot darbības sfēru uzsāka plastikāta logu un durvju ražošanu. Uzņēmums veic arī tādus pakalpojumus, kā logu un durvju demontāža, montāža , ārējā un iekšējā apdare.

2008. gadā tika izveidota galdniecība. Uzņēmuma vadītājs pēc profesijas ir galdnieks. Galdniecībā tiek izgatavoti koka logi, durvis, kāpnes pēc individuālā pasūtījuma. Kā arī pēc pasūtījuma projektējam un izgatavojam mēbeles no lamināta, un citus galdniecības izstrādājumus.

2015. gadā tika izveidota jauna nozare autoserviss-automazgātava. Autoservisa ēka atrodās pilsētā, lielceļa Balvi-Rēzekne malā, Bērzpils ielā-52. Autoservisa primārais ir automazgāšana un auto salona ķīmiskā tīrīšana, tāpēc tika izveidotas divas automazgāšanas telpas. Vienā telpā tiek veikta auto salona ķīmiskā tīrīšana un auto mazgāšana ko dara pieredzējis darbinieks, bet otru telpu var izmantot klienti, kuri vēlās ietaupīt un paši nomazgāt savu auto.